خدمات طراحی سایت

10 / 10
از 9 کاربر

طراحی سایت

طراحی وبسایت | خدمات طراحی سایت | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت شرکتی

شما در این بخش می توانید خدمات خود را دسته بندی نمایید و به کاربران خود معرفی نمایید. برای مثال ما خدمات طراحی سایت شرکت را برای شما دسته بندی نموده ایم و برای مثال صفحاتی زیر شاخه این سطح در نظر گرفته ایم.

همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت مبنا با کلیک بر روی عبارت طراحی سایت از سایر نمونه کارها و قیمت های طراحی وبسایت بازدید نمایید.

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

شرکت مبنا خدمات متنوعی برای طراحی سایت در صورت نیاز مشتری جدا از بحث طراحی سایت انجام میدهد. خدماتی از قبیل: سئو ، بازاریابی اینترنتی ، تولید محتوا سایت ، عکاسی صنعتی ، عکس تور مجازی و... که می توانید با تماس با شرکت اطلاع دقیق از سایر خدمات ما بدست آورید. 

طراحی سایت حرفه ای

در این بخش ما فقط برای خدمات طراحی سایت و سوالاتی که برای طراحی سایت ممکن است برای هر شخص و شرکتی به وجود آید، صفحاتی ایجاد نموده ایم. و سایر خدمات ما را می توانید در وب سایت رسمی شرکت طرح و پردازش مبنا مشاهده نمایید.

با توجه به اینکه امروزه طراحی سایت یکی از مهمترین عناصر معرفی هر شرکت و کسب و کاری در دنیای اینترنت می باشد، ما در شرکت مبنا بر آن شده ایم تا بتوانیم با توجه به تجربه ای که بدست آورده ایم و تحصیلات آکادمی در حوزه فناوری اطلاعات ، با تیمی کارآمد و کوشا سهمی در ایجاد طراحی سایت برای مشاغل و موسسات و بنگاه های تجاری کشور داشته باشیم. 


طراحی سایتدر این راستا تمامی طراحی وب سایت ها با جدیترین متد ها و تکنولوژی های طراحی ایجاد شده و استانداردهای طراحی، در تمام سایت ها پیاده سازی می نماییم.

 ویژگی طراحی سایت

تعدادی از ویژگی های مهم که در طراحی سایت باید به آن توجه نمایید نکات زیر می باشد؛ رعایت این ویژگی باعث مجزا شدن مبنا و موفقیت این شرکت نسبت به رقبا خود در حوزه خدمات طراحی سایت می باشد. تعدادی از این ویژگی ها :

  • قالب های گرافیکی جذاب برای طراحی سایت
  • سرعت لود بالا وبسایت
  • استاندارهای اصولی کدنویسی سایت
  • پشتیبانی مادام و رایگان از طراحی سایت
  • قیمت ارزان طراحی سایت
  • سئو قوی و رعایت استانداردهای بهینه سازی در طراحی سایت
  • حضور در صفحه اول گوگل

* ضمن اینکه تمام این نکات یک شعار تبلیغاتی نبوده و شما می توانید با تمام با مشتریان ما رضایت کار را از ایشان درباره طراحی سایت ما جستجو نمایید. همچنین در صورت شناخت ابزارهای بررسی وبسایت می توانید تمام نتایج و رتبه و سرعت و حرفه ای بودن نمونه کارهای طراحی سایت ما را بررسی نمایید.

تعرفه هزینه طراحی سایت

شما می توانید با مراجعه به بخش هزینه طراحی سایت ، تعرفه قیمت طراحی سایت های شرکتی را که توسط تیم مبنا کدنویسی شده است را مشاهده نمایید. قیمت ها با توجه به سبک کدنویسی سایت بسیار مناسب می باشد. همچنین هزینه طراحی سایت اختصاصی با سبک کدنویسی را با پایینترین پیشنهاد ممکنه برای شما درج نموده ایم تا تمام مشاغل بتوانند با کمترین هزینه ، یک وب سایت حرفه ای دریافت نمایند. زیرا وب سایت های کدنویسی شده از تمامی لحاظ (امنیت، سرعت ، رتبه بندی) دارای کیفیت فوق العاده بهتر می باشند.

شاید در سال تعداد زیادی از مشتریانی ما ، کسانی بودن که به سراغ تکنولوژی های اماده طراحی سایت رفته بودند و پس از شکست به ما مراجعه نمودند !!!

پس لطفا در انتخاب تیم طراحی سایت خود نهایت دقت را انجام دهید و از تمام جوانب نمونه کارهای ایشان و سبک کاری آنها را بررسی نمایید.

تذکر 1- هیچ ارازنی بی دلیل نیست

تذکر 2- هیچگاه قیمت بالا فروشنده نشانه کیفیت بالای کار و خدمات او نیست !!

پس لطفا در انتخاب طراح سایت خود دقت نمایید. وظیفه ما اطلاع رسانی بود

مشتاق شروع همکاری طراحی سایت با شما هستیمامیدواریم توانسته باشیم با توضیحات مختصری که برای شما نگارش نمودیم آگاهی مناسبی برای انتخاب امر طراحی سایت برای شما انجام داده باشیم. همچنین در زیر تعداد زیادی از سوالات شما دوستان را به اختصار توضیح داد ایم تا بتوانید آگاهی شما را با تجربه دیگران برای طراحی سایت تکمیل نماییم.

جهت هرگونه سوال نیز می توانید با شماره چهار رقمی 6123 - 021  و یا خط مستقیم آقای سعیدی : 66004327 - 021  تماس حاصل نمایید.

با آرزوی شادی و پیروزی

شرکت طرح و پردازش مبنا

 

لطفا حتما نکات طراحی سایت زیر را که بسیار مختصر توضیح داده شده است با کلیک بر روی هر گزینه به دقت مطالعه نمایید.

نکات مهم طراحی سایت : 

 

 

ارسال نظر

موحد دانش : بهترین طراحی سایت
13 0
واقعا شرکت شما از بهترین ارائه دهندگان خدمات طراحی سایت در ایران می باشد. من که از همکاری با شما بسیار خشنود هستم و قدر دان زحمات شما و همکارنتان هستم. گفتم در فضای عمومی با این نظر از شما قدردانی و حمایت کنم
مدیریت : پاسخ
15 0
سپاس و درود به شما جناب موحد دانش که همیشه به ما لطف داشتید. انجام وظیفه بوده و هدف ما از طراحی سایت ارائه سایتی می باشد که به دایره دوستان ما ،دوستان خوبی مثل شما اضافه نماید. درود و آرزوی شادی بیشمار برای شما
کیان پیشه : طراحی سایت
8 0
سلام عرض کردم. من یک طراحی سایت می خوام برای معرفی کارم چیکار باید بکنم؟؟
مدیریت : پاسخ
9 0
برای سفارش طراحی سایت می توانید با ما تماس حاصل نمایید . شماره شرکت : 6123 -021 - خط مستقیم کارشناس: 66004327 - 021
داریوش حق شناس : شرایط طراحی برای یک سایت شرکت
7 0
اگر برای شرکت ما بخواهید یک سایت طراحی نمایید شرایط به چه شکل می باشد؟ من پلن ها و شرایط را بررسی کردم اما نیاز به اطلاعات بیشتر برای طراحی وبسایت دارم. لطفا به ایمیل توضیحات نهایی را ارسال کنید.
مدیریت : پاسخ
8 0
با سلام و درود جناب حق شناس، حتما برایتان ایمیلی ارسال می نماییم ولی لطفا جهت مشاوره بهتر برای طراحی سایت با شماره تماس داخل ایمیل تماس حاصل نمایید.
محمد علی موسوی : خدمات طراحی سایت برای یک شرکت ساختمانی
4 0
سلام- آیا شما برای شرکت ساختمانی نیز خدمات طراحی سایت ارائه داده اید؟ چگونه می توانم به نمونه کارهای طراحی سایت شما دسترسی پیدا نمایم؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام و درود؛ بله طراحی سایت برای چندین شرکت ساختمانی و معماری انجام داده ایم و در بخش پروژه ها می توانید تعدادی از نمونه کارهای طراحی وبسایت مبنا را مشاهده نمایید. همچنین در وبسایت رسمی شرکت مبنا می توانید تعداد بیشتری از نمونه کارهای طراحی سایت در سبک های مختلف را مشاهده نمایید.
رحمانیان : طراحی سایت در شیراز هم انجام میدید
1 0
ما در شیراز زندگی میکنیم می توانید برای ما هم طراحی سایت انجام بدید بدون اینکه بیایم؟؟؟
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام و احترام؛ بله حتما می توانید برای هماهنگی های لازم طراحی سایت با ما در تما باشید. تعداد زیادی از وبسیت های طراحی شده توسط ما برای مشتریانی خارج از تهران و به صورت غیر حضوری بوده است
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :