معادله ساده طراحی سایت و کسب درآمد

10 / 10
از 6 کاربر

یک معادله بسیار ساده در طراحی سایت وجود دارد که رابطه مستقیم با کسب درآمد شما خواهد داشت.

معادله ساده طراحی سایت و کسب درآمد

اگر شما یک وب سایت حرفه ای توسط تیم با تجربه و دارای رضایت کامل مشتریان قبلی خود طراحی نمایید مسلما نتیجه مطلوبی خواهید گرفت.

اگر در طراحی سایت شما تمامی استاندارهای لازم برای ایجاد سایت لحاظ شده باشد وب سایت شما پس مدتی در نتایج سرچ کلمات کلیدی به صفحات نخست سرچ می رسد. بودن در نتایج نخست سرچ عبارات مساوی است با جذب مشتری بیشتر و صد درصد افزایش فروش بیشتر برای کمپانی تجاری شما.

البته رعایت نکات گرافیکی مطلوب و توضیحات مناسب درباره کار شما نیز پس از ورود کاربر به سایت از جمله نکات مهم در یک سایت می باشد که باید با مشاوره بین مدیر سایت و طراح سایت به نحو احسن در سایت قرار گیرد.

در صورتی که شما سایت بدی داشته باشید که در طراحی آن هیچ استاندارد و نکات بهینه سازی سایت (سئو) رعایت نشده باشد، در اندک زمانی شما دچار سه ضرر بزرگ می شوید:

  1. زمان از دست رفته
  2. ضرر هزینه مجدد طراحی سایت
  3. فشار عصبی برای ضرر های پیش آمده

که نکته زمان و فشار عصبی برای شما کاملا بی بازگشت خواهد بود.

ما در شرکت مبنا هدف خد را ایجاد و طراحی وب سایت هایی کارآمد و حرفه با دستیابی یه بازاریابی اینترنتی از طریق استاندارهای سئو قرارداده ایم تا بتوانیم همراه خوبی برای مشتریان باشیم و آنها را از ضرر های ناشی یک سایت بد نجات دهیم.

این یک شعار تبلیغاتی نیست و شما می توانید با ارتباط با مشتریان ما و البته نتایج درخشان سئو ما خودتان این سخن را قضاوت نمایید.

لطفا قبل از انتخاب طراح سایت و سبک طراحی سایت خود حتما تحقیقات کامل انجام دهید. شاید شعار های تبلیغاتی زیادی وجود داشته باشد اما شما لطفا نتایج و شعار ها را شخصا بررسی نمایید تا واقعیت را بدست آورید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :