راهنمایی برای طراحی سایت

10 / 10
از 1 کاربر

در این بخش سعی بر این شده که در کوتاه ترین حالت ممکن راهنمایی جامعی برای طراحی سایت به شما دوستان ارائه شود.

راهنمای طراحی سایتبه طور کلی سایت ها به دو صورت ایجاد می شوند:

  1. کدنویسی و طراحی اختصاصی سایت
  2. استفاده از نرم افزار آماده برای ایجاد سایت

کدنویسی و طراحی اختصاصی سایت :

این حالت ایجاد سایت را واقعا می توان نامش را طراحی سایت نامید. که در آن یک برنامه نویس آشنا به تکنولوژی های (زبان های ایجاد سایت) طراح سایت مثل asp و php برای ساخت تمام مراحل را پیش رو می برد. 

این حالت بهترین و قوی ترین حالت برای ایجاد سایت می باشد؛ که سایت های از این دسته دارای امنیت بالا ، سئو قوی و نتایج و امتیازاتی بالایی خواهند بود.

ما در پلن اختصاصی ، هزینه طراحی سایت با این روش را به همراه امکانات آورده ایم.

البته می توان برای کمتر شدن زمان ایجاد سایت و کمتر شدن زمان برنامه نویس از قالب های آماده استفاده نمود که در پلن های آماده 1 و 2 و 3 نیز قیمت ها و ریز امکانات سایت موجود می باشد. اما توجه داشته باشید که پلن اختصاصی طراحی سایت از هر لحاظ سایت شما را منحصر به فرد و قوی تر خواهند نمود.

استفاده از نرم افزارهای آماده برای ایجاد سایت:

این حالت را نمی توان اسمش را طراحی سایت نامید. زیرا تمام ابزار و امکانات در نرم افزار هایی اعم از جوملا و وردپرس و نیوک ها و...  وجود دارد ، که اصلاحا به آنها cms های آماده نیز می گویند.

در این حالت یک شخص حتی خود شما با مطالعه نرم افزارهای مذکور می توانید به راحتی و حتی بدون آشنایی به زبان های طراحی سایت یک سایت برای خود ایجاد نمایید. 

البته به خاطری اینکه کمپانی های ارائه دهنده این سرویس ها خواسته اند به صورت خیلی کلی تمام موارد مورد نیاز برای تمامی سبک ها را در سیستم مدیریت خود بیاورند، حتما شما در مدیریت سایت ها با این روش بسیار سر در گم خواهید شد.

پس سفارش اکید می نماییم به جای استفاده از این حالت ایجاد سایت به سمت همان طراحی سایت واقعی و کدنویسی شده بروید.

با توجه به نظرات و هجمه زیاد کسانی که با سبک های آماده ایجاد سایت می نمایند و ممکن است این مقاله را زیر سوال ببرند این نکته را باز تاکید می نمایم که :

ایجاد سایت با نرم افزار های آماده را نمی توان طراحی سایت نامید

و فقط اسم آن را ایجاد سایت می نامند

امیدوارم توانسته باشیم در این بخش توضیح عمومی برای راهنمایی طراحی سایت به شما ارائه داده باشیم.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :