استفاده بهینه از تصاویر در طراحی سایت

10 / 10
از 5 کاربر

یکی از نکات فوق العاده مهم در ایجاد یک سایت حرفه ای، نحوه درج تصاویر و بکار گیری موارد گرافیکی و عکس در یک سایت می باشد؛ اگر طراح سایت آشنایی کامل با اصول برنامه نویسی تحت وب را داشته باشد می داند که از تصاویر با چه حجم و کیفیتی باید در ایجاد قسمت های گرافیکی سایت استفاده نماید.

استفاده بهینه از تصاویر در طراحی سایت

بهینه سازی تصاویر و کاور ها از نکات مهم در طراحی سایت می باشد؛ در صفحات قبل این نکته مهم را اشاره نمودیم که یک سایت به ظاهر زیبا حتما یک سایت حرفه ای نیست؛ زیرا در صورت رعایت نشدن مسائل استاندارد کدنویسی وجود طرح های گرافیکی زیاد و افکت های گرافیکی باعث کند شدن سرعت بارگزاری (لود) صفحات شما خواهد شد و به طبع این کندی سایت از دید موتورهای جستجو و مراجع مثل الکسا که به سایت ها امتیاز میدهند یک فاکتور منفی بزرگ می باشد. زیرا وجود تصاویر با حجم زیاد و بهینه سازی نکردن تصاویر زمان زیادی را از کاربر اشغال خواهد نمود تا صفحه شما را به طور کامل مشاهده نماید.

ما با تجربه کافی و مطالعه دقیق استاندارد های طراحی سایت آموخته ایم که چگونه وب سایتی زیبا و استاندارد برای شما طراحی نماییم؛ پس لطفا برای مشاوره با ما در تماس باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :